INFORMACE

Cokoliv co by jste měli vědět od zádí až po příď.

Je naprosto odsuzováno pošpiňovat jak koliv jméno jiných otaku komunit.
Naše snaha je alespoň trochu dát směr nynější manga komunitě a pokusit se spolupraci rovnocenost mezi týmy a ne žádnou ubohou rivalitu.
Zveřejněná manga patří jejím autorum. Manga není nijak dále publikována, takže prosíme všechny čtenáře, aby jej nikde nezveřejňovali.

Náš postoj k právním zasadám o vydávání mang. (zákon o tom že mužem vydávat a proč)

Zveřejněná manga patří jejím autorum. Autorská práva a ochranné známky na mangu,a další propagační materiály jsou v držení jejich vlastníku a jejich použití je povoleno v rámci klauzule autorského zakona. Jelikož manga není v rodnném jazyce, tak zde budou zveřejněny její překlady do dob než bude danný předklad oficiálně výdáván v nášem blízkém jazyce a na požádání se překlad stáhne, pokud bude značně poškozovat zisk.

Chování na webu jiných týmu.

Prosíme Vás o slušné chování a férové jednání pokud nám chcete cokoliv sdělit našemu týmu nebo k webu. informujte nás, jsme otevření a přijmem jakoukoliv radu jak se zlepšit.

Chování na webu navštěvníku.

Chovejte se zde slušně nejsme nikde v bordelu XD. Samozřejmě je nevihnutelné být nějak slušní na palubě XD ničemu, ale i tak pokuste se o to.
Prosíme všechny, aby nikde nepulikovali naší práci bez našeho vědomí. Je to velice podle a drzé se přiživovat nebo těžit z cizí práce. Jako kaizoku si své poklady tež počlivě střežime a dokáže nás toto velice urazit.


Přihlášení
Nick:
Heslo:

Naši milí nakama...

Mangy zde zveřejněné patří právoplatným autorům a vlastníků práv. Proto prosíme všechny čtenáře, aby překlady na tyto díla nikde dál nepublikovali bez našeho vědomí. Copyright © Devilskaizoku.cz 2011