NÁBOR...
-----...aneb Plavte se s námi!

Hledá se další Kaizoku na palubu!

Jistě všichni víte, že žádná pořádná posádka se neobejde bez svých věrných členů. Zatím je nás jen pár... Proto pokud se k nám budete chtít připojit nebo nám jakkoliv pomoc, tak vás skupina DKN velice ráda přijme :)

Uvítáme každého a pokusíme se mu najít nějaké místo, jak nám pomoci, i kdyby to měla být jen psychická podpora. :D

A kam nám psát? Přímo na tuto adresu: kaizoku.manga@gmail.com


Editor - chuť do práce! Pokud chcete editovat a netušíte jak na to, moc rád se tě někdo z našich editorů ujme a vše potřebné tě naučí ;) Náplň práce: čištění, dosazovaní textu, retušování - pokud vám půjde jen něco, můžete dělat jen to ;) než se ostatní naučíte

Překladatel - Kreativitu a hraní se slovy, znalost cizího jazyka podle kterého budeš "tvořit" českou verzi, samozřejmá je i práce s českým jazykem (nenechávej všechnu práci na korektorovi!). Na pomoc můžete používat, co chcete. Když si nebudete vědět rady, můžete se zeptat jiného překladatele či člena DKN, on se vám pokusí poradit. No, znáte to ne? Víc hlav, víc ví ;)

Korektor - Zde je to snad taky jasné. Pořádné ostříží bystré oko, kterému nic neunikne. :D (Nezbytná znalost českého jazyka, gramatiky! - ne, opravdu nestačí, že česky mluvíte :P) Cit pro stavbu věty, aby to dobře znělo a text dával smysl. :)

Další funkce členů posádky:

QC - netřeba popisovat, ne? ;)
Textař - psaní článků, recenzí a co ho napadne :)
Moderátor fóra - dohlížet na dodržování pravidel
Tester - testovač, co kde funguje a nebo nefunguje
Osobní otrok puppu - práce do umření a sedření kůže
Osobní otrok nenene - práce do umření a sedření kůže
-----------....-----------------------------------------------------------------------------------------o( '.' )o
------------------------------------------------------------------------------------------ (UU)/ *monkey*

Přihlášení
Nick:
Heslo:

Naši milí nakama...

Mangy zde zveřejněné patří právoplatným autorům a vlastníků práv. Proto prosíme všechny čtenáře, aby překlady na tyto díla nikde dál nepublikovali bez našeho vědomí. Copyright © Devilskaizoku.cz 2011